Spolu 28 investičných apartmánov v 4 moderných zruboch vás čaká v Demänovskej Doline, obec Pavčina Lehota. Svojou polohou ponúka množstvo zábavy a športu pre rodiny a priateľov počas celého roku.
   Celý projekt pozostáva zo 4 etáp, kde v každej etape bude postavený 1 apartmánový zrub. Zruby stavia spoločnosť Zruby Rajec s.r.o.
   Apartmány sú kompletne zariadené, dizajnované v modernom štýle kombináciou dreva a kameňa. V rámci apartmánu získavate podiel na pozemku a podiel na spoločných priestoroch, kde si môžete odložiť bicykle, kolobežky, lyže, bežky a iné.
   Ku každému apartmánu prislúcha aj podiel na prilahlom pozemku a 1 parkovacie miesto
   Postaráme sa o vyťaženosť, upratovanie a údržbu vášho apartmánu pre efektívne zhodnotenie vašej investície. V našej správcovskej agentúre sa apartmán stáva zdrojom vášho dlhodobého príjmu. Navyše pre majiteľov ponúkame pobyt GRÁTIS.

Vyjadrenie architekta

Ako projekčné štúdio, ktoré navrhuje zväčša drevostavby, sa nie často stretávame so zadaním bytového domu z guľatiny. Keďže máme s kanadskými zrubmi dlhoročné skúsenosti, radi sme sa do toho pustili. Som presvedčený, že sa nám úspešne podarilo navrhnúť moderné drevostavby s apartmánmi pestrej variability s dispozíciami otvorenými do všetkých strán krásnej prírody Demänovskej doliny. Boli sme tiež veľmi radi, že sa developer rozhodol nešetriť na kvalite a zainvestoval do hrubšej guľatiny stredového priemeru 400mm, zaručujúcej výbornú tepelnú izoláciu. Pevne verím, že nadštandardný prístup investora sa pretaví do nadštandardnej kvality bývania.