Apartmány v moderných zruboch

Konopište - Pavčina Lehota

    Spolu 28 investičných apartmánov v 4 moderných zruboch vás čaká v Demänovskej Doline, obec Pavčina Lehota. Svojou polohou ponúka množstvo zábavy a športu pre rodiny a priateľov počas celého roku.
   Celý projekt pozostáva zo 4 etáp, kde v každej etape bude postavený 1 apartmánový zrub.
   Postaráme sa o vyťaženosť, upratovanie a údržbu vášho apartmánu pre efektívne zhodnotenie vašej investície. V našej správcovskej agentúre sa apartmán stáva zdrojom vášho dlhodobého príjmu. Navyše pre majiteľov ponúkame 5 týžďňov pobytu ročne GRÁTIS.
 
Apartmány sú kompletne zariadené, dizajnované v modernom štýle kombináciou dreva a kameňa
V rámci apartmánu získavate podiel na pozemku a podiel na spoločných priestoroch, kde si môžete odložiť bicykle, kolobežky, lyže, bežky a iné
Ku každému apartmánu prislúcha aj podiel na prilahlom pozemku a 1 parkovacie miesto

Vyjadrenie hlavného architekta

Ing.arch. Miloš Bronček
architekt projektu

Ako projekčné štúdio, ktoré navrhuje zväčša drevostavby, sa nie často stretávame so zadaním bytového domu z guľatiny. Keďže máme s kanadskými zrubmi dlhoročné skúsenosti, radi sme sa do toho pustili. Som presvedčený, že sa nám úspešne podarilo navrhnúť moderné drevostavby s apartmánmi pestrej variability s dispozíciami otvorenými do všetkých strán krásnej prírody Demänovskej doliny. Boli sme tiež veľmi radi, že sa developer rozhodol nešetriť na kvalite a zainvestoval do hrubšej guľatiny stredového priemeru 400mm, zaručujúcej výbornú tepelnú izoláciu. Pevne verím, že nadštandardný prístup investora sa pretaví do nadštandardnej kvality bývania.

Vizualizácie